ERP from A to Z

 

راهکارها

 

 

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)

راهکار برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) که به شما پیشنهاد میکنیم، راه حل متفاوتی است. در حالی که بزرگ است، پیچیده نیست و با مدل کسب و کار شما و فرهنگ ایران زمین منعطف عمل خواهد کرد.

بیشتر...

مدیریت دارایی های فیزیکی (EAM)

اگر یک شرکت دارایی محور هستید باید بدانید به راهکاری بزرگتر از CMMS نیاز دارید. ما راهکار متفاوت مدیریت دارایی فیزیکی (EAM) را به شما پیشنهاد دهیم.

بیشتر...

مدیریت پروژه سازمان های بزرگ (EPM)

راهکار متفاوت ما می تواند پروژه های شما را با تمامی ارتباطات آن مانند خرید، قرارداد، منابع انسانی، مهندسی و ... تحت کنترل در آورده بطوریکه پروژه های خود را بروز و در لحظه مدیریت کنید.

بیشتر...

 

تازه ها

 

 


درباره دانا سیستم

شرکت دانا سیستم به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و بخصوص سیستم های جامع ERP تاسیس گردید.


شرکت دانش بنیان صنعتی

طی ارزیابی معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری، شرکت دانا سیستم بعنوان یک شرکت دانش بنیان صنعتی برگزیده شده است. برای اطلاع از تسهیلات کلیک کنید.


پشتیبانی سریع و شبانه روزی

ما در دانا سیستم از یک برنامه کاربردی برای مرکز پشتیبانی استفاده می کنیم. طی این فرایند، پشتیبانی بسیار سریع و چابک شده است و بازخورد مشتری نیز پایش می گردد.

کارشناسان خلاق و با تجربه

دانا سیستم از کارکنان خلاق خود حمایت می کند و کارکنان نیز از کسب و کار و مشتریان پشتیبانی می کنند. میانگین بالای ده سال سابقه پیاده سازی سیستم کارکنان، ریسک پیاده سازی را کاهش داده است.

 

 

صنایع

 

 

پتروشیمی و پالایشگاه

با راهکار مدیریت دارایی ما، پتروشیمی ها و پالایشگاه ها قادر خواهند بود تجهیزات مهم و حیاتی وابسته به تولید پیوسته خود را در لحظه مدیریت کنند.  بکارگیری استانداردهای روز دنیا مانند PAS 55, ISO 14224 و ISO 55000, NORSOK از خصیصه های مهم این راهکار می باشد.

بیشتر...

تولید صنعتی

راهکار تولیدی که به شما پیشنهاد می کنیم همه روش های تولیدی معمول را مانند MTS, MTO, CTO, ATO, ETO, PTO و Repititive پشتیبانی می کند. شما با استفاده از این سیستم از قسمت های حسابداری بهای تمام شده آن لاین و موتورهای برنامه ریزی قوی لذت خواهید برد.

بیشتر...

مهندسی، تدارکات، ساخت و نصب

مدیریت اسناد و مدارک مهندسی، خرید اقلام، مدیریت پروژه بر مبنای استاندارد PMBOK و ارتباطات همه این قسمت ها با هم به شرکت هایی که در این حوزه فعالیت می کنند این قدرت را خواهد داد که ساختار هزینه ای و میزان پیشرفت پروژه را در هر لحظه کنترل و مدیریت کنند.

بیشتر...

عملیات حفاری

پیمانکاران حفاری خشکی و دریایی با استفاده از راهکار سیستمی ما قادر خواهند بود هم تجهیزات خود را مدیریت کنند و هم مدیریت پروژه و قراردادهای خود را در هر لحظه مدیریت کنند. ما برای حوزه حفاری، ساختاری جذاب جهت محاسبه بهای تمام شده چاه ها و سکشن ها ایجاد کرده ایم.  

بیشتر...

 

نرم افزار IFS سیستمی است ماژولار که با توجه به صنعت مورد نظر میزان استفاده از ماژول ها مشخص خواهد شد. نمودار زیر بصورت گرافیکی ماژول های نرم افزار را نشان می دهد و هر ماژول از کامپوننت های زیرمجموعه تشکیل شده که برای مثال قسمت مالی در زیر توضیح داده شده است.

Component-Chart-Farsi FA

 

 

ماژول مدیریت مالی نرم افزار IFS با ارتباطات خود با دیگر قسمت های نرم افزار، قابلیت ردیابی و گزارش گیری بالایی برای مدیران و پرسنل مالی فراهم می سازد. انعطاف پذیری زیاد تنظیمات سیستم، این امکان را مقدور می سازد که سیستمی منطبق بر اصول حسابداری کشور ایران در اختیار داشته باشید.

 

دفتر کل

این قسمت شامل ثبت اسناد حسابداری دستی، سند رسی، کنترل حساب های واسط، کنترل بودجه، عملیات بستن سال مالی، ثبت اسناد اتوماتیک تسعیر ارز، تسهیم اتوماتیک هزینه ها با روش های مختلف، دائم کردن اسناد می باشد و همچنین قابلیت تهیه گزارشات و استخراج تراز آزمایشی با ساختارهای مختلف و ارائه گزارش دفتر کل و معین را فراهم می نماید.

 

حسابداری اموال

از قابلیت های این قسمت می توان به ارتباط آن با ماژول های انبار و نگهداری و تعمیرات اشاره کرد. با این سیستم امکان تعریف انواع روش های مختلف استهلاک و تعریف طبقه بندی برای گروه های  دارایی، مدیریت فعالیت های معمول بر روی دارایی های ثابت (مانند تعمیرات اساسی، تجدید ارزیابی، اسقاط، فروش و ...) بسیار ساده می گردد و همچنین امکان اموال گردانی وردیابی دارایی ها و نیز تهیه گزارش های مدیریتی از میزان ارزش دفتری و استهلاک انباشته دارایی ها وجود دارد.

 

حساب های دریافتنی

مجموع ارتباطات این قسمت با دیگر ماژول های سیستم مانند فروش، قراداد کارفرما و سایر قسمت های سیستم، امکان کنترل، ردیابی و گزارشگیری از حساب های دریافتنی مشتریان را برای مدیریت فراهم می سازد و همچنین مدیریت انواع روش های دریافت وجه همانند دریافت چک، مدیریت اعتبار مشتریان بصورت اتوماتیک و مدیریت پیگیری دریافت ها از دیگر ویژگی های این قسمت می باشد.

 

حساب های پرداختنی

مجموع ارتباطات این قسمت با دیگر ماژول های سیستم مانند خرید، قرارداد پیمانکار و سایر قسمت های سیستم، امکان کنترل ، ردیابی و گزارشگیری از حساب های پرداختنی پیمانکاران و تامین کنندگان را فراهم می سازد و همچنین مدیریت انواع روش های پرداخت وجه همانند پرداخت چک، پرداخت با ارزهای متفاوت و مدیریت پیگیری پرداخت ها از دیگر ویژگی های این قسمت می باشد.

 

حسابداری پروژه

انواع روش های شناسایی درآمد پروژه مانند میزان درصد پیشرفت کار در این قسمت قابل تعریف است و این قسمت ارتباط مستقیمی با سایر ماژول ها علی الخصوص ماژول مدیریت پروژه دارد و همچنین امکان گزارشگیری و کنترل هزینه از دیگر امکانات سیستم در این قسمت می باشد.

 

حسابداری مدیریت و دفاتر مالیاتی

قسمت حسابداری مدیریت، امکاناتی را به مدیران این قسمت جهت شبیه سازی متنوع دفاتر و امکان ساخت گزارشات متفاوت را ارائه می دهد. و همچنین امکان دیگر این قسمت از ماژول مالی، ثبت و کنترل مالیات ها در دفتر مالیاتی و ثبت اسناد اتوماتیک پرداخت مربوط به آن می باشد.

 

مدیریت گردش جریان نقدینگی

با توجه به ورودی ماژول های دیگر همانند سفارشات خرید و فروش، موجودی نقد و بانک و همچنین حساب های دریافتنی و پرداختنی پیش بینی گردش نقدینگی توسط سیستم انجام می گیرد. این خروجی امکان مدیریت بهتر نقدینگی را در آینده فراهم می سازد و بسترهای لازم جهت اخذ تصمیمات مدیریتی کلان را به مدیران ارائه خواهد داد.

 

مدیریت بودجه

در این قسمت مدیریت بودجه شرکت ها از مرحله تدوین، تاییدیه های الکترونیکی و مشخص کردن محرک های بودجه و اقلام بودجه در سطح سرفصل حساب های معین و حساب های تفصیل قابل انجام می باشد. همچنین قابلیت ارائه گزارشات مورد نیاز در سطح بودجه بندی و مقایسه ارقام بودجه ای با عملکرد واقعی را فراهم خواهد نمود.

 

حسابداری تلفیقی

این قسمت با تنظیمات منحصر بفردی که دارد امکان تلفیق و تجمیع مانده حساب های شرکت های زیرمجموعه را با سطوح تفصیلی های مرتبط به آنها را، در سطح حسابهای کل / معین / حساب های تفصیل فراهم می سازد. از دیگر قابلیت های این قسمت کنترل و حذف معاملات بین گروهی می باشد.

 

 

می خواهید بیشتر بدانید؟

آیا درباره راهکارهای ما سوال دارید؟

در قسمت "تماس با ما" فرم مربوطه را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

تماس با ما

برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)

Download

دانلود

اخبار و رویدادها

برگزیده شدن دانا سیستم بعنوان شرکت دانش بنیان صنعتی

شرکت دانا سیستم پس از ارزیابی های بعمل آمده توسط معاونت علمی و فن آوری ریاست جمهوری بعنوان شرکت دانش بنیان صنعتی شناخته شده است. ویژگی اصلی شرکت های دانش...

دانا سیستم در همایش بین المللی پتروشیمی ایران

شرکت دانا سیستم در همایش بین المللی پتروشیمی ایران بصورت فعال حضور داشته و راهکار بومی سازی شده خود را در حوزه پتروشیمی و پالایشگاه و برنامه ریزی منابع سازمانی...

مصاحبه TOGY با مدیر عامل دانا سیستم

مجله معتبر بین المللی The Oil and Gas Year با مدیر عامل دانا سیستم مصاحبه ای داشته است که متن مصاحبه درج شده در مجله در زیر قابل مشاهده می...

اولین تجربه بین المللی دانا سیستم

شرکت دانا سیستم در اولین تجربه بین المللی خود با موفقیت پیاده سازی سیستم یکپارچه IFS برای شرکت ژئوفیزیک پاکستان در کشور پاکستان را به اتمام رسانید. پیاده سازی این...

دانا سیستم در همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات

شرکت دانا سیستم در کنفرانس بین‌المللی همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات واقع در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما بصورت فعال حضور داشته و...

دانا سیستم در کنفرانس آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات

شرکت دانا سیستم بصورت فعال در کنفرانس بین‌المللی آخرین یافته ها و تجربیات در تعالی مدیریت نگهداری و تعمیرات حضور داشته و تجربیات خود را در حوزه مدیریت دارایی فیزیکی...

دانا سیستم در کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه

شرکت دانا سیستم بصورت فعال در کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه واقع در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما حضور داشته و مدل بومی سازی شده خود را در...

نرم افزار IFS برترین راهکار مدیریت دارایی های صنعت نفت و گاز

برای ششمین سال متوالی سایت ارزیابی ARC Advisory سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی IFS با بعنوان برترین ارائه کننده راهکار مدیریت دارایی های فیزیکی (EAM) در حوزه نفت و گاز...

تایید صلاحیت شرکت دانا سیستم در شورای عالی انفورماتیک

شرکت دانا سیستم موفق به اخذ گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی شد. این مهم طی ارزیابی های متناوب از قراردادهای شرکت و بررسی توان انفورماتیکی شرکت...

تماس با ما

در صورت نیاز به هرگونه اطلاعات در ارتباط با راهکارها و خدمات دانا سیستم می توانید از طریق قسمت تماس با ما و یا شماره تلفن های و ایمیل زیر با ما در تماس باشید.

 آدرس دفتر تهران: تهران، خیابان میرداماد، خیابان البرز، خیابان آناهیتای شرقی، کوچه ملکی سودمند، پلاک 2، واحد 2 / کد پستی :1918834355

22924696 -021

  22924563  - 021

آدرس دفتر کیش: جزیره کیش، شهرک صنعتی فاز3 ، خیابان دانش، خیابان نفت، پلاک 52 / کد پستی: 7941774009

پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید                           صفحه لینکداین: